První bod "Celticu" na hřišti

První bod „Celticu“ na hřišti

Sokol Košetice B – TJ Slavoj PEZAG Třešť C 2 : 2 (1 : 1)

Poté co minulý týden získali naši muži C své první body v letošní sezóně až při dohře u disciplinární komise (neoprávněný start hráče SK Horní Ves při utkání v Třešti), tento týden vyválčili svůj letošní první bod na hřišti B týmu Košetic.

kapitán týmu Standa Bartušek k zápasu:

„Po hrubé chybě Zbyňka Růžičky z úvodu zápasu, kdy dával malou domů našemu brankáři a jeho úmysl vystihl protihráč, jsme prohrávali 1:0. Zbyněk Růžička si svou chybu částečně vynahradil gólovou přihrávkou na Zdeňka Vaška cca v 20. minutě prvního poločasu. Od této doby jsme začali být aktivnější a vytvořili si mírnou herní převahu včetně gólových příležitostí. Ty jsme bohužel neproměnili, a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

Po změně stran naše kombinační hra pokračovala, ale postupem času bylo znát, že soupeř má mladší a pohyblivější tým. Navíc využil možnosti vystřídání dvou hráčů. Přesto jsme si vytvořili pár gólových příležitostí, ze kterých jsme však využili jenom jednu jedinou. V závěru zápasu se soupeř začal více prosazovat a 10 minut před koncem dal vyrovnávací branku.“

Branky: Vašek Zdeněk 2x

Sestava: Bartušek Roman – Maryška Miroslav, Bartušek Stanislav, Rod Lukáš, Růžička Zbyněk – Kubů Martin (46. Krch Roman) , Jelínek Lukáš, Hochmann Milan, Svoboda Antonín – Janák Jan, Vašek Zdeněk