St. žáci neudrželi vedení

TJ Spartak Počátky – TJ Slavoj PEZAG Třešť 3 : 3 (1 : 3)

Souboj vedoucího týmu tabulky s druhým sliboval napínavý duel, a i po něm si oba týmy udrželi neporazitelnost.

Trenér Jaroslav Havlíček k zápasu:

„Naši kluci od začátku zápasu přitlačili soupeře na jeho polovinu a brzy se ujali vedení. Po krásné kombinaci překonal brankaře Martin Kantor , který dorážel střelu Dana Voráčka. Dvě minuty na to vypálil z dálky Radek Mátl a míč skončil přesně u pravé tyče brány. Upravil tak skóre na 0:2. Ve 20.minutě přidal třetí gól po rohovém kopu opět Martin Kantor. Pět minut před poločasem domácí náhodným gólem snížili.

Do druhého poločasu kluci nastoupili s odhodláním nedostat gól a prvních 15 min se jim to dařilo. Pak však při chybné rozehrávce poslali do šance soupeře a ten snížil na rozdíl jednoho gólu. Kluci se začali bát o výsledek a soupeř převzal iniciativu. Čtyři minuty před koncem pak přišlo to, čeho jsme se obávali. Soupeř vyrovnal a v poslední minutě dokonce mohlo být po trestném kopu ještě hůře. Remíza však již vydržela až do konce.

Tento bod ze hřiště soupeře je však spíše zklamání. Předvedenou hrou jsme měli na vítězství. Pokud nechceme přijít o vedení v tabulce, musíme naplno bodovat v příštím zápase, kdy nás čeká doma tým Pelhřimova.“

Branky Třeště: Kantor Martin 2x, Mátl Radek

Sestava: Vondruška – Konečný, Mátl, Suránová, Kříž Jan –  Voráček, Pöndl, Bargl, Klaus, Mezera – Kantor – střídali Fencík, Kříž Michal, Mareš