Dorost veze z derby bod

SK Telč – TJ Slavoj PEZAG Třešť 3 : 3 (3 : 1)

Pohled na zápas očima domácích:

První juniorské derby po dlouhé době mělo potvrdit naše postavení v tabulce. Začátek zápasu naznačoval, že zisk tří bodů by neměl být problém. S využitím větru jsme soupeře přehrávali a jen sporadicky pouštěli do blízkosti naší branky. Skóre otevřel ve 20. minutě Martinů. Když ve 34. minutě Marek Kolář a vzápětí v 37. minutě Milan Kotrba zvýšili na 3:0, zdálo se být o osudu utkání rozhodnuto. Hostům z Třeště se však podařilo gólem do šatny snížit na 3:1.

Do druhého poločasu nastoupilo na naší straně úplně jiné mužstvo a navíc to byl soupeř, který hrál s podporou větru. Při pohledu na naše ploužící se hráče hrající bez zájmu a pohybu, bylo jen otázkou času, kdy nás soupeř potrestá. Stalo se to po přímém kopu v 50. minutě. Podél zdi se k levé tyči brankáře Peleje podruhé trefil Havlíček (3:2). Ale ani druhá branka v naší síti nevyprovokovala naše hráče k většímu úsilí  a některým možná byla z postávání na hřišti i zima. Po rychlé rozehrávce nestačili vůbec zareagovat a Herkner pohodlně vyrovnal. Do konce utkání chybělo ještě deset minut. Ale ani soupeř nepředváděl oslňující výkon a tak utkání skončilo nerozhodně.                                             převzato ze stránek SK Telč (http://www.fotbal-telc.estranky.cz/)

Branky Třeště: 43. a 50. Havlíček Matěj, 80. Herkner Petr