Gregor udělal tečku za sezónou

TJ Tis/SK Habry – TJ Slavoj Třešť

1 : 6 (0 : 0)

V sobotu 1. června odehráli v rámci 11. kola 1.A třídy dorostu sk. A mladíci Slavoje své poslední utkání v sezóně 2023/2024 na hřišti v Habrech. Od 13:30 se zde utkali se společným týmem Tis/Habry, který byl v tabulce beznadějně poslední. Slavoj alespoň na dálku bojoval s Velkým Beranovem o 3. příčku v konečné tabulce a tak rozhodně nemohl utkání podcenit.

Zpráva z utkání pro Vás trochu opožděně dodal trenér dorostu Adam Pešta:

„Již od začátku zápasu se nehrálo příliš zajímavé utkání. Ačkoliv hosté z Třeště byli častěji na míči, hráli všichni převážně na sebe a ztráceli míče. Jediný pokus, který se dá považovat za úspěšný byl ten Jelínka, který prošel přes půlku hřiště až do vápna soupeře, nahrál Pavlíčkovi před prázdnou branku, ale ten z malého vápna trestuhodně minul. Po céresu v kabině o poločasové přestávce jakoby nastoupil úplně jiný tým. Hned z rozehrávky se po sérii přihrávek a narážeček se ocitl Komín sám před prázdnou brankou a trefil. O tři minuty později při své derniéře v mládežnických kategoriích vyslal Široký krásným pasem za obranu Němečka, který jistě zakončil. V 55. minutě domácí snížili po ruce Daňka z penalty. V 70. minutě si Gregor narazil s Němečkem a jeho přízemní střela skončila v síti. V 78. minutě se ze střední vzdálenosti krásnou střelou prosadil také Jelínek. Hned vzápětí se opět po kombinaci celé útočné řady prosadil Němeček. Pět minut před koncem se po kombinaci s Daňkem dostal k centru z lajny Kříž V. a přesným centrem našel Gregora, který si zpracoval a posunul kuličku na svoji slabší levou nohu a v zápase, a vlastně i za sezonou udělal krásnou tečku, když vymetl pavučiny v levém horním rohu branky.“

Rozhodčí: Novák Kamil

ŽK: 1:2

Sestava: Daněk F. – Žádný, Šťastný, Daněk V., Sova – Jelínek, Gregor, Komín, Široký, Pavlíček – Němeček