Rvali se do poslední chvíle

TJ Slavoj Třešť – Náměšť nad Oslavou-Vícenice/Koněšín

1 : 2 (0 : 2)

🗣 Komentář trenéra JAROMÍRA ŠTANCLA:

„Do utkání jsme vstoupili bohužel s přílišným respektem, a tak jsme již v 9. minutě prohrávali 2:0. Celkově naše hra v první půlce působila lehce chaoticky, protože jsme nedokázali přenést do hry potřebný klid. Pár šancí jsme měli, ale nutno říct, že soupeř byl v této části utkání lepší. Naštěstí nás v celém utkání držel velmi dobře chytající HYNEK ŠPRINCL.

Ve druhé půlce se celý tým prezentoval úplně jiným výkonem. Hra se vyrovnala a celkově bych řekl, že ve zbytku utkání jsme byli lepším týmem. V 57. minutě jsme po dobré kombinaci od naší branky a přesném pasu JENDY POLÁKA na zakončujícího FANDU PLASSE snížili na 1:2. Další šance se nám i přes náš tlak nepodařilo proměnit, a tak utkání skončilo těsnou porážkou.

Utkání bych určitě hodnotil pozitivně. Celý tým si zaslouží pochvalu, že se i přes rychle obdržené branky v úvodu utkání nepoložil a do poslední minuty se rval o výsledek.“

Branky: 57. Lazárek Vojtěch – 6. a 9. Lazárek Vojtěch

Rozhodčí: Němeček Jakub

ŽK: bez karet

K utkání nastoupili: Šprincl – Hink David, Biskup, Kušta, Lysý, Plass, Kubů M., Kubů E., Polák, Mareš, Vokřínek, Kubů Š., Tušer, Nerad, Mitiska