Náznaky tam jsou, ale...

Náznaky tam jsou, ale…

SK Telč – TJ Slavoj Třešť

6 : 0 (2 : 0)

Dvě hodiny po výkopu starších žáků čekalo vyhrocené derby s SK Telč i jejich mladší spoluhráče. I oni čekají na své první body. Domácí Telč si však v této kategorii připsala již dvě výhry.

Úvod utkání byl pro mladé hráče Slavoje pozitivní a přinesl náznaky, že dneska by se mohlo o něco hrát. Dvě branky ze 21. a 27. minuty však trochu podkopali sebevědomí hráčů. V druhé půli se sice opět na chvíli začali hráči psychicky i herně zvedat, ale pouze na chvíli. Prišli další branky a po závěrečném hvizdu svítilo na světelné tabuli skóre 6:0 pro domácí SK.

Branky: 21. a 50. Jeglík Antonín, 27. Navrátil Matěj, 40. Slabý Oliver, 51. Máca Richard, 60. Zamazal Jakub

Rozhodčí: Kůrka Jaroslav

ŽK: bez karet

K utkání nastoupili: Fridrichovský, Biskup Petr, Čech, Jelínek, Krejčí Jan, Pařil, Preis, Šalanda, Krajíčková, Toth, Kodys,  Bukvajová Ema, Bukvajová Eliška, Pšenčík, Růžička, Krajíček, Kubů