Sedm z devíti

TJ Slavoj Třešť – TJ Jiskra Měřín

1 : 8 (0 : 6)

Na zlepšený výkon svých starších spoluhráčů zkoušeli proti svým vrstevníkům z Měřína navázat mladší žáci Slavoje.

I oni inkasovali hned v 7. minutě. Na rozdíl od starších žáků se však brankostroj hostí nezastavil. Vinou jediného střelce Netolického se tak o poločase skóre zastavilo až na číslovkách 0:6. V úvodu druhé půle navíc přidal sedmou branku stejný střelec. Pak naštěstí pro domácí přišla gólová odmlka, ve které si připsal čestný úspěch Slavoje Novák. Poslední slovo měl však opět Netolický, který v 62. minutě uzavřel účet utkání na konečných 1:8 a podepsal se pod něj hned sedmi brankami.

Branky: 52. Novák Tadeáš – 7. Stavinoha Jakub, 14., 19., 21., 31., 34., 37. a 62. Netolický Jan

Rozhodčí: Bouda Josef

ŽK: bez karet

K utkání nastoupili: Růžička, Fridrichovský, Biskup Petr, Krejčí Jan, Pařil, Preis, Kodys, Bukvajová Ema, Pšenčík, Krajíček, Kubů K., Nerad, Mitiska, Mareš, Novák, Bukvajová Eliška, Biskup Jan, Toth