Muži B dál doma vítězí

TJ Slavoj PEZAG Třešť B – TJ Sokol Puklice B  2 : 0 (1 : 0)

Ani ve svém devátém domácím utkání v sezóně naši muži B nezaváhali a opět si připsali 3 body.

průběh zápasu očima trenéra Standy Petra:

„Od samého začátku to byl urputný boj o každý metr hřiště. Hrálo se většinu času mezi vápny a obě mužstva hrozila především ze standardních situací. Ve 26. minutě jsme po jedné z nich dostali do vedení. Sedláček zahrával rohový kop a hlavou se nádherně trefil Petr Páral. Ve zbytku první půle si už žádný z týmů nevytvořil větší brankovou příležitost a tak se šlo do kabin za stavu 1 : 0.

Také ve druhém poločase pokračoval boj o střed hřiště s několika šancemi na na obou stranách. S přibývajícím časem jsme převzali iniciativu a z toho pramenilo i výraznější ohrožení hostující branky. V 77. minutě pronikl Petr Herkner do pokutového území, kde ho hostující stopér zastavil jen za cenu faulu. Nařízený pokutový kop Ondra Sedláček s přehledem proměnil“.

Branky: 26. Páral Petr, 78. Sedláček Ondřej (pk)

Sestava:  Kousal – Krejčí, Gregor, Novák, Krch – Kozák (61.Lacina A.), Sedláček, Svoboda J., Pittner – Páral, Vondrák (68. Herkner P.)