Hubené vítězství mužů B

TJ Slavoj PEZAG Třešť B – TJ Sapeli Polná B  1 : 0 (1 : 0)

V 21. kole III. třídy Jihlavska přivítalo naše béčko na domácím hřišti B-tým z Janovic, který již několik sezón hraje pod hlavičkou Sapeli Polná. V podzimním duelu hraném na hřišti ve Stáji (psali jsme zde) odešli naši borci poraženi 3 : 6 (po hodně divoké přestřelce), a tak měli svému soupeři co vracet.

trenér Stanislav Petr k zápasu:

„Od úvodního hvizdu rozhodčího to bylo velice nervózní utkání s řadou nepřesností na obou stranách. Už ve 14. minutě se před šestnáctkou prosmýkl mezi stopéry Janek Kříž a vstřelil branku. Pak jsme měli ještě několik příležitostí, ale nic z toho nebylo. Především Ondra Sedláček měl dvě tutovky, ale míč za záda hostujícího gólmana nedostal.

Druhý poločas byl ještě nervóznější.  Obě mužstva si sice vytvořila několik slibných brankových příležitostí, ale ukazatel skóre  už se do konce zápasu nezměnil.“

Branka:  14. min. Kříž Jan

Sestava: Pešta – Krejčí, Procházka, Svěrák, Krch – Kozák (60. Novák), Sedláček, Kříž, Pittner – Vondrák (67. Svoboda A.), Páral