Dorost schytal výprask s Telčí

TJ Slavoj PEZAG Třešť – SK Telč 0:6 (0 : 3)

V sobotu 26. dubna přivítali naši dorostenci na domácím hřišti odvěkého rivala z Telče.

Od úvodního hvizdu hlavního sudího to vypadalo na vyrovnaný souboj. Do 20. minuty se utkání odehrávalo víceméně ve středu hřiště, poté jako kdyby obě mužstva nabudil Petr Herkner. To se po hezké individuální akci ocitl tváří v tvář gólmanovi, ale bohužel nastřelil tyč Telčské branky. Tím jakoby roztrhl pomyslný pytel s góly. Ze 2 slepených rychlých branek se radovali hosté, kteří do poločasu přidali ještě jednu a do kabin se tak šlo za stavu 0:3 .

Ve druhé půli chtěli domácí umazat něco z Telčského náskoku.  Z branky se bohužel opět radoval hráč Telče a s Třeští to vypadalo zle. Zápas se tak dohrával „pouze z povinnosti“ a Telči se podařilo vsítit ještě 2 branky. Utkání tedy skončilo krutým výpraskem domácích 0 :  6.

Sestava:  Svoboda – Brychta, Novotný, Widerlechner, Lašan – Vávrů, Pešta, Ivan, Fencík, Vrátil – Herkner