Dorost v Kamenici n. L. na bod nedosáhl

TJ Slovan Kamenice nad Lipou – TJ Slavoj PEZAG Třešť 4 : 2 (2 : 1)

Dorost si chtěl po výprasku s Telčí spravit chuť na hřišti v Kamenici nad Lipou.

Kameničtí se ale  hned po pár minutách ujali vedení 1:0 a když překonali otřesenou obranu Třeště podruhé, tak to s hosty vypadalo opravdu zle. Postupem času se ale dostávali stále více a více do zápasu a odměnou jim byla branka, kterou zařídil Petr Herkner ( jeden z pouhých dvou jarních střelců Třeště a zároveň nejlepší střelec celé soutěže).

Po poločasové přestávce se hrál vyrovnaný fotbal. Obě mužstva dokázala vsítit ještě jednu branku (tu třešťskou zařídil opět Petr Herkner) a stav utkání tak byl 3:2. Hosté chtěli závěrečný tlak přetavit v remízu, to se ale nepodařilo a z branky se opět radovali domácí. Skóre 4:2 pak zůstalo na ukazateli skóre až do konce utkání.

Branky Třeště: Herkner Petr 2x

Sestava: Svoboda – Brychta, Novotný, Widerlechner, Lašan -Vávrů, Pešta, Ivan, Fencík, Vrátil –  Herkner (Konečný)