Celtic padl hned v prvním kole

SK Horní Ves – TJ Slavoj PEZAG Třešť 4 : 3 (2 : 2)

V prvním podzimním kole IV. třídy Pelhřimovska nastoupili loňští vítězové této soutěže na hřišti loni třetího týmu SK Horní Ves.

Slavoj se ujal vedení, ale pak začal chybovat v obraně, čehož dokázali domácí hráči využít a dvěma brankami otočili skóre ve svůj prospěch. Ještě do konce poločasu však dokázal kapitán týmu S. Bartušek svým důrazem po rohovém kopu srovnat na 2 : 2.

Ve druhém poločase se hráči Slavoje opět dopustili několika chyb, když nedokázali uhlídat domácí útočníky a přes skutečnost, že se jim podařilo vstřelit ještě jednu branku, tak své utkání prohráli.

Branky Třeště:  Vašek 2x, Bartušek S.

Sestava: Bartušek R. – Rod, Maryška, Bartušek S., Veselý – Mikeš, Jelínek M., Hochman, Svoboda A. – Vašek, Janák  (55. Jelínek P.)