St. žáci: na úvod jasná výhra

TJ Slavoj PEZAG Třešť – TJ Ježek Rantířov  3 : 0 (2 : 0)

Trenér Jaroslav Havlíček k zápasu:“Ráz utkání určila již první minuta, kdy Dan Voráček vstřelil první gól. Mužstvo kontrolovalo průběh zápasu a do poločasu vstřelil svůj premiérový gól za žáky David Vrátil po krásné akci Ivo Pöndla a Ondry Rodka.

Ve druhém poločase kluci předváděli kombinační hru a odměnou jim byl gól Ivo Pöndla, který stanovil konečný výsledek na 3:0. V tomto zápase poprvé v bráně nastoupil Jirka Kříž a několikrát náš tým podržel jistými zákroky. Odměnou mu bylo čisté konto.

V příštím kole jedou naši kluci do Kamenice nad Lipou, kde je čeká těžký soupeř,který v minulé sezóně hrál krajský přebor.“

Branky: Voráček Daniel, Vrátil David, Pöndl Ivo

Sestava: Kříž Jiří – Kříž Michal, Mátl, Suránová, Mareš – Bargl, Pöndl, Voráček, Klaus, Liška – Kantor – střídali Konečný, Rodek, Vrátil, Kratochvíl a Budíček