St. žáci přehráli Kamenici

TJ Slovan Kamenice nad Lipou – TJ Slavoj PEZAG Třešť 2 : 6 (1 : 1)

Trenér Jaroslav Havlíček k zápasu: „Ve druhém kole cestovali naši starší žáci na hřiště týmu Kamenice nad Lipou, která v loňském roce hrála krajský přebor. Od začátku zápasu jsme byli lepším týmem a diktovali tempo hry. Z náhodného útoku a následného rohu jsme však inkasovali a to přibrzdilo naše kluky. Do poločasu se nám podařilo vyrovnat po krásné individuální akci Martina Kantora dorážel do brány Matěj Liška.

Druhý poločas naši kluci předváděli velmi pohlednou hru a v 51.minutě Ivo Pöndl vyslal do šance Martina Kantora, který otočil výsledek. To kluky uklidnilo a dominovali svou kombinační hrou. Po dvou minutách Dominik Klaus poslal nádhernou kolmici na Ivo Pöndla, který upravil již na 1:3. Za další 3 minuty Radek Mátl poslal dlouhý pas za obranu, kam si naběhl Martin Kantor, který svým druhým gólem zvýšil na 1:4. V 61.minutě vstřelil branku Dominik Klaus přímo z rohového kopu a deset minut před koncem uzavřel naše střelecké představení Martin Kantor, který po samostatném úniku dovršil hattrick. Těsně před koncem pak soupeř snížil na konečných 2:6.
Z Kamenice jsme si tak odvezli 3 body a dobrý pocit z předvedené hry. V tabulce jsme se tak usadili na 2.místě bez ztráty bodu.“

Branky: Kantor Martin 3x, Liška Matěj, Pöndl Ivo, Klaus Dominik

Sestava: Vondruška – Rodek, Mátl, Suránová, Mareš – Bargl, Pöndl, Voráček, Klaus, Liška – Kantor – střídali Kříž Michal, Konečný, Kratochvíl, Budíček, Kříž Jan, Fencík