SK Telč – TJ Slavoj Třešť
Zasloužená výhra starších žáků proti Telči
Přes předchozí prohry a nemoci v týmu se starším žákům povedlo vybojovat důležitou výhru. E. S. Kubů dal hattrick, další gól doplnil R. Poledna a F. Plass se trefil dvakrát.
Branky: E. S. Kubů (3x), R. Poledna, F. Plass (2x), vlastní gól
Rozhodčí: David Krejčů
Diváci: 50
Stadion: Telč
Ohlasy
TJ Slavoj Třešť:
Komentář trenéra Jaromíra Štancla:
„V dalším zápase nás čekal tradiční soupeř z Telče. Cílem utkání bylo podat zlepšený výkon. Opět se nám podařil úvod utkání a dvěma brankami jsme se dostali do vedení 0:2. Stejně jako v předešlém utkání jsme si vybrali slabší chvilku a po našem nedůrazu jsme soupeři nabídli vyrovnání. Trpělivou hrou jsme si ale brzy vedení vzali zpět a dalšími dvěma brankami jsme navýšili skóre prvního poločasu na 2:4.
Ve druhém poločase jsme skóre ještě vylepšili. Domácí hrozili především z rychlých brejků a po jednom z nich už pouze korigovali skóre. Určitě jsme v některých věcech podali zlepšený výkon. Stále máme ale velké rezervy v důrazu a koncentraci na celé utkání.
Určitě to dnes bylo složitější i v tom, že někteří hráči po prodělané viróze nebyli ještě úplně v pohodě. Celý tým bych pochválil za výkon. Individuálně dnes určitě pochvalu zaslouží Erik Kubů, Maty Kubů, Ráďa Poledna. V zadních řadách pak i dvojici Ráďa Faitl a Alex Kotlar, která v tomto složení hrála poprvé."